--2.kolo SONC--

Angel-O seriálu

23. května 2008 v 12:25 | Spuffy |  Angel-O seriálu
Angel po příjezdu do Los Angeles potkal polovičního démona Doyla, který má vize a společně s ním a s Cordelií, v roce 1999, založí detektivní kancelář. Po zabití upíra Russella, zneprátelil si Angel firmu Wolfram a Hart. Od té doby se ho snaží obrátit na temnou stranu. Angel se nikdy plně nesmířil se ztrátou Buffy, ale chtěl se sblížit s další holkou Kate, ale ona se nikdy nesmířila s tím, že je Angel upír. Doyle se obětoval aby zachánil Cordy a Angela, polibkem předal Cordelii své schopnosti. Cordy se tedy stává pomocnou rukou Angela. Do L.A. přichází Wesley, který opustil Radu pozorovatelů a stal se lovcem démonů. Přidává se k Angelovi a Cordy a v roce 2000 se k nim přidá ještě Gunn. Wolfram a Hart, pomocí démona Vocaha vzkřísí Darlu, jako člověka. Angel se jí snaží změnit, ale Drusilla z ní opět udělá upíra. Darla se s Angelem vyspí a doufám, že příjde o duši. Ale pro Angela to nebyl okamžit opravdového štěstí. K této partě se později přidává další člen. Vlastník jednoho klubu. Je to zelený démon Lorn, který dobrovázel partu, při záchrané misi uskutečněné kvůli Cordy. Zde našel i Winifred, která tam byla uvězněná 5 let. Když přišli z této jiné dimenze, dozvěděl se Angel, že Buffy umřela.

Po nějaké době za ním přichází těhotná Darla. Porodí syna, ale musí se probodnou kolíkem, aby toto dítě zachránila. Angel ho pojmenuje Connor. Wesley jednou najde proroctví, které říká, že Otec zabije syna a týká se to Angela a tak aby je oba zachánil, pošle Connora za Holtzem do jiné doby. Angel se naštve na Wesleyho a odchází Connora hledat. Nakonec se Connor vrátí do naší dimenze ve věku 18. let, ale s myšlenkou, že je má Angela zabít. Když jednoho dne najde Holtze mrtvého, zavře Angela do rakve a hodí do oceánu. Nakonec po několika měsících najde Angela Wesley a jejich vztahy se urovnají. Mezitím co byl Angel pryč, ztratila se i Cordelie, která si nic nepamatovala. Lorne ji vrátil paměť a Cordy se odstěhovala od Angela ke Connorovi a sním se sblížila. Vyspali se spolu a Cordy byla těhotná. Místo mimina měla v břiše démona. Po porodu upadla Cordy do kómatu a Angel démona zabije. Dostane nabídku od Wolfram a Hard, aby se stal ředitelem jedné pobočky a oni na oplátku dají Connorovi vzpomínky a novou rodinu. Angel souhlasí.
Jednoho dne dostane Angel obálku ve které je amulet a vydává se ho dát Buffy pro boj s prvním zlem. Z něj povstane Spike. Oba se nesnášejí, jelikož na sebe žárlí. Ale Spike mu začne pomáhat, tak se to trochu urovná. Cordy je povoleno probudit se na 1 den z komatu a pomoci ostatním. Na konci dne líbá Angela, aby na něj přenesla své vize. Pak Angel ztrácí i Fred (démon Iiyria) a Wesleyho. Connorovi se vrací jeho vzpomínky na život, ale nechce Angela zabít, nýbrž se s ním spřátlelí. Angel zabije Hamiltona, který je jeho největším nepřítelem a představitel firmy. V poslední a finální bitvě stojí Angel, Illyria, Gunn a Spike, proti armádě démonů...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama