--2.kolo SONC--

Buffy-životopis

5. května 2008 v 14:04 |  Buffy

Buffy

je přemožitelka upírů, jejím pozorovatelem je Giles, bojuje s upíry a démony. Je vyvolená. Jejími nejlepšími přáteli jsou Willow a Alex. V první sérii projde bojem s Pánem, kdy málem zemře,ale Alex ji zachrání. Zamiluje se do upíra Angela a v díle Surprise spolu stráví noc, ale Angel ztratí duši. Díky kletbě, která říká, že pokud zažije pravé štěstí a (a to se stalo:) , tak přijde o duši. A tak se z něho stal Angelus, Buffy nejdříve nebyla připravena ho zabít. Ale když chladnokrevně zabil Jenny, uvědomila si, že už to není ten Angel, kterého milovala.

A v díle Becoming ho zabíjí, právě ve chvíli, kdy se Willow podaří mu duši vrátit. Buffy odjíždí do LA, kde dělá servírku, aby zapomněla na všechny události, které se stali v Sunnydale. Nakonec se ale vrací domů. Když se v celku vrací do normálního života, dokonce začne chodit se svým spolužákem Scottem - zjistí, že Angel se vrátil z pekla. Před svými přáteli to tají, protože tuší, že by to neschválili. Ostatní se to ale stejně brzo dozvědí. A jejich vztah začíná nanovo. I když musí projít mnoha zkouškami, když se Angelovi začnou zjevovat lidé, které zabil. Nebo když se tam objeví Faith a chce z Angela opět udělat Angeluse. Angel si ale uvědomí, že jejich vztah nemá budoucnost, protože on je upír. A uvidí Buffy jak stárne a on bude stále žít..a tak se rozhodne, že odjede pryč. Do LA.A tak Buffy zůstává sama. Ve čtvrté sérii se seznámí s Parkerem, s kterým trochu unáhleně naváže vztah a nějakou chvíli ji trvá, než přijme fakt, že Parker fakt není pro ní. Později začne chodit s Rileyem, který je členem Iniciativy. V díle Who are you kdy si s Faith vymění těla … ji vlastně Riley podvede když se vyspí s "Faith" …ale překonají to. Jejich vztah se zdá být celkem spokojený a vypadá to ,že Buffy našla opět člověka, na kterého se může spolenout. I když to není už ta vášnivá láska jako s Angelem. A to je možná ten problém. Protože Riley začne cítít, že mu Buffy nedává ze sebe vše, domnívá se, že ho nemiluje. A tak jí dává ultimátum, bud´mu dá nějaký důvod, aby tu dál zůstal, nebo odjíždí pryč s armádou do Střední Ameriky. Buffy se nakonec rozhodne, že chce, aby v jejím životě zůstal, ale už je pozdě. Riley odjíždí. V páté sérii se tu objeví její "sestra" Dawn, kterou musí chránit před Glory. Buffy stíhá jedna rána za druhou… zjistí pravdu o Dawn, její matka je nemocná a v díle Body náhle umírá na rakovinu. Buffy musí chránit Dawn před bohyní Glory, která ji chce použít k otevření cesty do své dimenze. Buffy na konci páté série proto, aby zachránila Dawn i celý svět - skáče do portálu,kde ji mystická energie zabije.
Její přátelé ji ale díky Willow dokážou vrátit na tento svět. Buffy ale není šťastná, protože neví, jak se má cítit v tomto světě. Připadá si, že sem nepatří. Jediný kdo ji chápe je upír Spike. Buffy ho nenávidí, ale čím dál víc vyhledává jeho společnost. Navážou spolu tajně vztah, který se snad možná ani vztahem nazvat nedá. Je jasné, že ji Spike miluje, ale Buffy si není ve svých citech jistá. Je ji se Spikem dobře, ale zároveň si uvědomuje, že ho tak trochu využívá. A když se tam znovu objeví Riley se svou ženou, Buffy si uvědomí, že není něco v pořádku, a řekně Spikovi, že ho opouští. On se s tím nechce smířit, a pokusí se Buffy znásilnit. Když si uvědomí, co udělal, raději opouští město.

Vrací se v sedmé sérii a má zpět duši. Začně pomáhat Buffy v boji proti Prvnímu. Jeho vztah s Buffy se prohloubí a začnou důvěřovat jeden druhému. Jako jediný Spike brání Buffy proti ostatním, kteří se vzbouří a usnesou se na tom, že by Buffy už neměla být jejich vůdkyní a v podstatě ji donutí, aby opustila dům. Buffy se ale nakonec vrací a vše je opuštěno a zapomenuto. Společně se všemi jdou bojovat s Prvním. Bitva je nakonec vyhrána, a díky Willow už není Buffy jako přemožitelka jediná. Už není na svůj úděl sama a můžu si přeci jen "trochu" odpočinout...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Veronika Veronika | Web | 5. května 2008 v 15:31 | Reagovat

Je neeeej♥♥♥

2 Spuffy(majitelka blogu) Spuffy(majitelka blogu) | Web | 5. května 2008 v 16:17 | Reagovat

♥♥Jj to je....♥♥

3 spike 64532 spike 64532 | 17. července 2010 v 17:08 | Reagovat

páááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama