--2.kolo SONC--

Faith-životopis

5. května 2008 v 16:53 |  Faith
Faith
Faith byla náhradou za zabitou přemožitelku Kendru. Přišla do Sunnydale, pomáhat Buffy.Ale jejího pozorovatele zabil upír Kakitos, takže jí nyní nemohl nikdo hlídat. S Buffy to nejprve vypadalo, že budou ryvalkami, ale zatím se nestalo nic, co by jejich zatím kamarádský vztah narušilo. Až jednou, kdy Faith místo upíra zabila člověka. Přidala se na stranu Sunnydalského starosty, který plánoval ovládnutí světa.

Začala pro něj pracovat a zabíjet. Aby dosáhla svých cílů, postřelila Angela otráveným jedem, jenž ho pomalu a bolestně zabíjel. Jediným lékem byla krev přemožitelky. Buffy věděla, že musí Faith zastavit( a zachránit svého milého) a tak došlo k velkému boji, z kterého Buffy vzešla jako vítězka,tím že Faith do břicha bodla její vlastní nůž,ale Faith se nechtela vzdát a tak radši spadla z výšky na jedoucí náklaďák.Kvůli tomuhle musela dát Buffy napít Angelovi svou vlastní krev. Kvůli velké ztrátě krve byla Buffy v nemocnici a Fatih ležela vedle ní na pokoji v komatu.Ve snu dala Faith Buffy radu, jak starostu přemoci. Faith se po roce z kómatu vzbudila a rozhodla se Buffy pomstít. Vzala jí tělo a Buffy uvěznila do svého vlastního. Naštěstí se tato výměna brzy zjistila. Po této epizodě byla Faith povolána Wolfram & Hart k tomu, aby se znovu pokusila zabít Angela. Faith ale měla jiné plány, chtěla,aby Angel zabil jí.Buffy brzy přišla na to, co Faith chystá a stihla jí v čas zastavit. Poté se Faith sama odevzdala na policii a zůstala ve vězení nedaleko L.A. Z něho byla zachráněna Wesleym, který jí potřeboval k zabití Zvířete a zastřelit Angeluse.
Fath mu pomohla a poté se rozjela do Sunnydale. Pomáhala zde Buffy ve finálním boji a ve zničení brány pekla. Tady také našla svou novou lásku Robina. M . Wooda. Syna přemožitelky Niky kterou zabil Spike v roce 1977 v metru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama