--2.kolo SONC--

Spike-životopis

5. května 2008 v 14:51 | Spuffy |  Spike (William Krvavý)
Spike
Známý též jako William Krvavý, dostal svůj nick podle jeho slabosti v týrání svých obětí pomocí hrotů. Jeho jméno William Krvavý vyšlo z o něco méně "podivného" důvodu - vyšlo z jeho jména před upírskou dobou, jako výsledek jeho "krvavě děsné poezie" William nebyl vždy špatný hoch - předtím, než se stal upírem, byl plachý a citlivý básník. Poté, co byl postřelen dívkou, která byla inspirována jeho poezii, byl zabit a následně přeměněn v upíra Drussilou. Drussila byla samozřejmě láska jeho (ne)života, dokud ho neopustila(dvakrát). Je jen 120 let starý zabil dvě Přemožitelky. Mnohokrát se pokusil zabít Buffy, ale nepovedlo se mu to.

Poté, co odejde na téměř celý jeden rok pryč, vrací se do čtvrtého série. Neměl moc štěstí, protože mu byl implantován do mozku čip, který ho činí neschopného zabít nebo ublížit komukoli jinému kromě démonům ( Což dělá, což ho zanechává nepopulárním v démonském světě ) Díky vznikajícímu vztahu mezi ním a Přemožitelkou, odmítne obě Drussilu i Harmony pro přízeň Buffy.Buffy mu ale jeho lásku nebětuje a tak si postaví Buffy robota, aby si mohl užívat. Naneštěstí pro Spika, opravdová Buffy objeví robota a vezme mu ji. Kombinace čipu a lásky k Buffy začíná kladně působit. Dokonce se stává spojencem bandy. V průběhu šesté série, kdy se Buffy vrátila z mrtva, emocionálně ožívá a započíná se Spikem sexuální a brutální vztah.
Poté, co to skončí, pokusí se Spike opět dostat se blíže k Buffy, ale skončí to jen pokusem znásilnit ji,což mu nevyjde.S výčitkami svědomí odchází do Afriky získat svou duši zpět. Když se pak vrací zpět, banda ( kromě Buffy ) není příliš důvěřivá k tomu, že má svou duši. I jemu zpočátku dělá problém a potom co si s ním první zlo hraje,se málem zblázní.Buffy mu však pomůže to překonat . Když je Buffy vyhozena z domu, najde ji a pomůže jí překonat problémy. Jejich vztah je mnohem hlubší než kdy dřív, ale v okamžiku, kdy se tam objeví Angel a Spike je zahlédne, když se políbí, cítí se trochu zrazený. I tak je odhodlán pro záchranu Sunnydale i Buffy udělat cokoli. Kormě toho začíná pomáhat s trénováním možných nových přemožitelek.Kvůli záchraně Buffy a celého světa se rozhodne zničit Pekelnou bránu.Bohužel při tom zemře a vrací se do jako duch do seriálu Angel,kde se pozdeji znovu zhmotní a koná dobro.Na závěr serialů se Angel a spol účastní bitvy proti Senior parterům Wolfram&hart....
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 spike 64532 spike 64532 | 17. července 2010 v 17:00 | Reagovat

páááááni to je teda něco!!!!!!!!

2 kuki 90THGGZ kuki 90THGGZ | 17. července 2010 v 17:02 | Reagovat

doufám že buffy a spike spolu budou chodit

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama