--2.kolo SONC--

Xander-životopis

5. května 2008 v 17:24 |  Xander
Alex Harris
Narodil se v roce 1981.Alex je od malička kamarád Wilow. Po příjezdu Buffy do Sunnydale se do ní tak trochu zamiluje.Buffy ho však nechce, ale jsou spolu "alespoň" kamarádi. Jeho lásky bývají po většinou nešťastné. Zamiloval se např. do Kudlanky nebo mumie. Později se dal dohromady s Cordelií, kterou dříve nenáviděl.

Snažili se to před ostatníma tajit, ale Wilow (která byla od malička do Alexe zamilovaná) je načapala, jak se líbají. Nesla to velmi těžce. Vztah Alexe a Cordélie se rozpadl, když ho Cordelie nachytala, jak se líbá s Wilow. Svůj první sex prožil s přemožitelkou Faith, která ho hned poté vykopla ze dveří. Na závěrěčný ples šel s Anyou (bývalá démonka pomsty). Odmaturoval a poté se stal dělníkem na stavbách.S Anyou chodil, dokonce si jí chtěl vzít, ale utekl jí od oltáře. Kvůli tomu se Anya stala znovu démounkou a snažila se mu pomstít. Jenže ona si nemohla nic přát a tak šla za jeho přáteli.
Ti si však na Alexe nic zlého nepřáli a tak to zkusila u Spika. Jenže se spolu vyspali. Alex se dozvěděl a po nějaké době zjistil, že hledala jen útěchu. Alex v zaměstnání povýšil a taky pomáhal stavět novou Sunnydaleskou střední. Jeho vztah s Anyou se zlepšoval, oba se milovali. Těsně před finální bitvou mu kazatel Caleb vydloubl levé oko. I přes jeho zranění mu zůstal smysl pro humor a při finální bitvě bojoval spolu s Buffy v Bráně pekel. Anyu tam však zabili. Alex to smutně okomentoval: "To je moje holka. Vždycky dělá hlouposti." Poslední co vím,. že se nyní zdržuje někde v Africe.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama