--2.kolo SONC--

Červen 2008

Connor-životopis

29. června 2008 v 14:14 | Spuffy |  Connor
Connor
Connor byl zplozen dvěma upíry - Angelem a Darlou. Nepředstavitelné se pro jednou stalo skutečností a upíři poprvé v historii stvořili lidské dítě se silou upíra. Jeho matka, Darla, zemřela při porodu, a prvních několik týdnů se o něj staral otec se zbytkem party. Když se starý nepřítel Angela, Holtz, dozvěděl o jeho synovi, rozhodl se ho ukrást a unést do pekelné dimenze. Tam Connor vyrůstal v domnění, že se jmenuje Steven a Holtz je jeho otcem. Holtz mu od dětství vštěpoval nenávist vůči upírům, ve snaze se tak ještě více pomstít Angelovi. Když bylo Connorovi osmnáct, našel cestu do své domovské dimenze a objevil se v LA. Tam mezitím uběhlo jen pár týdnů, protože v pekelné dimenzi plynul čas daleko rychleji. Angel se snažil dostat do jeho života, ale Connor nechtěl mít s upírem nic společného. Ale i přes jeho tvrdohlavost, si nakonec s Angelem začal rozumět… jenže Holtz měl plán. Zařídil, aby ho jeho věrná následovnice zabila dvěma vpichy do krku a Connor si tak myslel, že ho zabil Angel a zatoužil po pomstě. Plán mu vyšel a Connor uzavřel Angela do bedny, kterou spustil na dno oceánu.
Když se Angel po několika měsících, za pomoci Wesleyho dostal z oceánu ocitl se jejich vztah opět na začátku. Connor svého otce dál nenáviděl a Angel se s ním marně snažil sblížit. Bez Holtze se Connor cítil osamělý, a tak se spřátelil s Cordy. Postupně mezi nimi vznikala láska a nakonec se spolu vyspali. To vedlo ke Cordeliinému těhotenství, ze kterého vzešla démonka Jasmine. Ta chtěla rozšířit po celém světe mír… s malými obětmi, jedla totiž lidi. Connor si byl celou dobu vědom její pravé podoby, ale protože neměl žádnou víru v lidi nebo v život samotný, nepovažoval Jasminino jednání za špatné. Když Angel Jasmine zabil a Cordelie zůstávala po porodu stále v komatu, vzal několik rukojmí (včetně Cordelie) a rozhodl se svůj život skončit. V tu dobu uzavřel Angel smlouvu s Wolfram a Hart, díky které Connor dostal normální život s normální rodinou. Všechny jeho vzpomínky byly vymazány a nahrazeny… stejně tak i všichni z party zapomněli na Connora.
Nicméně Connorovy upíří schopnosti se během několika měsíců po uskutečnění kouzla probudily a jeho "falešní" rodiče přišli do Wolfram a Hart pro pomoc. Angel se zpočátku případu nechtěl ujmout, ale protože to jeho přátelům připadalo divné, nezbylo mu než souhlasit. Connor, aby ochránil své rodiče, byl přinucen zabít démona Sahjhana, a splnit tak proroctví. Při boji se Sahjhanem byly jeho vzpomínky na minulost obnoveny, ale i tak se vrátil ke své rodině. Ještě předtím Angelovi naznačil, že si vzpomíná. Před finálním bojem ho Angel navštívil a oba si poprvé opravdu přátelsky popovídali. Connor chtěl otci pomoci v boji proti Wolfram a Hart, ale Angel mu řekl, ať opustí město a chrání svou rodinu.

Darla-životopis

29. června 2008 v 14:01 | Spuffy |  Darla
Darla
Narodila se někdy ke konci 16. století. Jako člověk byla prostitutkou a nakazila se syfilisem. V den kdy umírala ji navštívil kněz (Pán), který ji proměnil v upíra a pojmenoval jí Darla. Místo toho aby lovila své oběti, tak využívala své krásy a šarmu a tím k ní oběti chodili sami. V roce 1753 si Darla vyhlídla jednoho muže Liama, kterého později v temné uličce proměnila v upíra a sdílela s ním několik staletí. Dalo by se říct že to byl pár když několikrát bojovali proti sobě. K Darle a Angelusovi později přibyla Drusilla a Spike. Tento vztah s Angelusem jí vydržel do doby něž mu cikáni vrátili duši. Angeluse pak vyhnala se slovy, že už ho nechce nikdy vidět. V roce 1993 se spolu přece jen setkali a to v Sunnydale kdy Darla na Angela přichystala past aby ho přemožitelka nesnášela a zabila. Jenže tenhle plán ji nevyšel a po napínavém boji Darly a Angela v Bronzu nakonec Angel Darlu probodl.
O několik let později byla Darla vzkříšena právníky firmy Wolfram & Hart jako člověk, aby dostala Angela na stranu zla. Zjistila, že je velmi těžké žít s duší a chce se znovu stát upírem. Také se jí vrátila smrtelná nemoc syfilis, kterou už trpěla když byla poprvé člověkem. Wolfram & Hart přivedli Drusillu, aby udělala z Darly znovu upíra což se jí povedlo a to dokonce před očima Angela, který tomu chtěl zabránit. Darla a Angel se spolu jedné noci milovali. Darla chtěla aby Angel přišel o svou duši, ale to se nepovedlo a tak odešla z Los Angeles. Jenže po noci s Angelem otěhotněla, což bylo nemožné, ale stalo se. Aby mohla porodit svého syna musela umřít a protože cítila duši svého syna a milovala ho, tak aby se mohl narodit sama sebe probodla.

Otravuju,já vím... :-D

28. června 2008 v 19:51 | Spuffy |  News
Já vím,už jsem s tím otravná,ale postupuju do 6.kola SONB u Werči,tak vás mooc plosííím,abyste pro mě hlasovali.Jsem tam Spuffy a hlasovat můžete --ZDE--....Jinak rozlučák byl včera super....všichni byli v náladě (někteří za naládou :-D ) ...no a pak jsme odjeli na disku a tam jsme to pořádně rozbalili,takže suprovej večer... :o)


Julie-životopis

28. června 2008 v 16:59 | Spuffy |  Julie Benz
Datum narození: 1. května 1972
Místo narození: Pittsburgh, Pensylvánie
Oči: modré
Vlasy: blond
Narodila se v rodině chirurga a lední bruslařky a bydlela blízko Murrsyville. Ve třech letech se začala věnovat lednímu bruslení. V roce 1988 na U.S. Championships v juniorském tančení na ledě s partnerem Davidem Schillingem získali třinácté místo. Její starší bratr Jeffrey a sestra Jennifer byli v roce 1987 juniorskými šampióny U.S. a soutěžili i mezinárodně. Ve čtrnácti letech se Julie ošklivě zranila a její kariéra lední bruslařky byla u konce.
Začala se tedy věnovat hraní v místním divadle, také si zahrála ve filmu "Street Law". Její první mluvená role byla v epizodě Black Cat v hororu režisérů Daria Argenta a George Romera "Two Evil Eyes", kde si zahrála po boku Harvey Kietla v roce 1990. O rok později se objevila v televizní show "Hi Honey, I´m Home!". Po maturitě nastoupila na New York University, aby zde studovala herectví. Po dokončení studií se Julie přestěhovala do Los Angeles. Nejdříve získávala menší role v seriálech a filmech, například "Ženatý se závazky" či v pilotním filmu "Cross Town Traffic" Aarona Spellinga.
Na počátku roku 1997 se pokusila o hlavní roli v seriálu "Buffy, Přemožitelka upírů", ale ztratila jí ve prospěch Sarah Michelle Gellar. Byla to už druhá role, kterou v souboji se SMG prohrála, tou první byla role Kendall Hart v "All My Children". Nicméně jí byla nabídnuta menší role upírské dívky a to jí umožnilo objevit se ještě v několika dalších epizodách jako upírka Darla, poté také získala větší prostor v seriálu Angel.
Její herecká kariéra začala vzkvétat. Získala menší, ale důležitou roli recepční ve filmu "As Good As It Gets". Pokoušela se také o roli ve "Spalující touze" (1999), když jí však bylo zavoláno zpět, aby se o ni znovu pokusila, rozhodla se, že to neudělá kvůli scéně, ve které by byla nucena odhalit svá ňadra.

Hlasujte pls ..

27. června 2008 v 14:52 | Spuffy |  News
Tak jsem v 5.kole v SONB u werči...tak pro mě můžete hlasovat --ZDE-- jsem tam jako Spuffy...tak hlasujte děkuji...jo a jinak výzo dopadlo líp než jsem očekávala,,jen 3 dvojky... :o)...tak no nic,,už asi končím..dneska rozlučák,takže se zkárujem... :-D....tak zatím papa...a za všechny hlasy,předem díky ... :o)

Drusilla-životopis

27. června 2008 v 10:15 | Spuffy |  Drusilla
Ještě jako člověk žila Drusilla v Londýně, kde si jí v roce 1860 všimnul Angelus. Zaujala ho především její schopnost mít vidění, které ostatní lidé pokládali za dílo ďábla. Angelus postupně vyvraždil celou její rodinu a přesvědčil ji, že je dítětem ďábla. Když díky jeho činům zešílela, proměnil ji v upíra. Poté cestovala spolu s Angelusem a Darlou po světě. Záviděla těm dvěma, že mají jeden druhého, a tak si rozhodla stvořit svého vlastního partnera - nesmělého básníka Williama, známého pak jako upíra Spika.
Málem ji ušlapal dav v Praze, což ji jako upírku velmi oslabilo. Aby jí uzdravil, vzal jí Spike do Sunnydale, kde se zdržoval její stvořitel - Angel. Obřad, ke kterému byla potřebná krev Drusillina upířího otce, přerušila Buffy a zachránila tím tak Angelovi život. Nicméně i přesto se obřad zdařil a Drusilla nabyla zpět svou sílu.
Hned poté se Dru pokusila o zničení světa pomocí démona zvaného Soudce, ale Buffy ji zastavila, než mohla uskutečnit svůj plán. Když Angel ztratil svou duši, vrátil se k Dru a Spikovi. Snažil se Dru svést přímo před Spikovýma očima, což zapříčinilo, že se pak Spike spojil s přemožitelkou proti Angelusovi. Během finální bitvy s Acathlou, Dru zabila Kendru, druhou přemožitelku - díky hypnóze jí nehtem rozsekla krční tepnu. S pomocí hypnózy také přesvědčila Gilese, že je Jenny a Giles jí vyzradil tajemství, jak probudit démona Acathlu. Když tak Angelus učinil, Spike přivedl Dru do bezvědomí a odvezl ji pryč ze Sunnydale.
Oba pak nějakou dobu žili v Jižní Americe. Dru Spika dvakrát opustila, a to kvůli Plísňovému démonovi a démonovi Chaosu, protože Spike se jí už nezdál dost zlý, když se spojil s přemožitelkou.
Asi po roce navštívila L.A. a z příkazu Wolfram & Hart, Angelova nepřítele, udělala z Darly (své upíří babičky) znovu upíra. Nějakou dobu řádila ve městě spolu s Darlou, ale pak ji přemohly vzpomínky, a tak se vrátila do Sunnydale za Spikem. Pokoušela se s ním dát znovu dohromady, ale Spike ji odmítl kvůli své neopětované lásce k Buffy.

Michelle-životopis

27. června 2008 v 10:11 | Spuffy |  MT-život
Datum narození: 11. října 1985
Místo narození: New York
Výška: 161 cm
Oči: modro-zelené
Vlasy: hnědé
Michelle začala s hraním už ve třech letech, kdy se objevila v reklamě na "Whisk Detergent". Její účinkování v reklamách zdárně pokračovala a nyní jich má na kontě něco přes sto. Svou první významnější roli získala v televizní show "Pete & Pete". Poté získala hlavní roli ve filmu "Harriet the Spy" a objevila se ve filmu "Inspector Gadget", ve kterém si zahrála po boku Mathewa Brodericka. Televizní fanoušci si ji ale především pamatují jako Lily Montgomery ze seriálu "All my children", kde hrála společně se Sarah Michelle Gellar (Buffy). Když se Sarah doslechla, že v "Buffy" přibude postava Dawn, navrhla pro tuto roli Michelle.
Michelle je aktivní mluvčí "Kmard kids race against drugs" (děti proti drogám), "R.A.D.D.", "DARE America", "The starlight foundation" a mnoha dalších organizací a charit. Boj proti drogám jí získal prestiž a Michelle reprezentovala všechny mladé v Americe v centru CNN v Atlantě, kde pomohla prezidentovi Clintonovi spustit kampaň proti drogám. Michelle má starší sestru Irene a chová kočku Casey. Ve volném čase bruslí, jezdí na kole, plave a píše krátké povídky. Sbírá skřítky a vše co má společného s "Buffy". Byla totiž fanouškem tohoto seriálu ještě předtím než získala roli Dawn. Mezi její nejnovější filmy patří "Eurotrip", "Mysterious Skin", "Odd girl out" a "Ice princess".

2x03 School hard

26. června 2008 v 18:27 | Spuffy |  2.série
Do města zavítá nová krev - upír Spike se svou družkou Drusillou. Spikovi se v minulosti podařilo zabít již dvě přemožitelky a nyní má v plánu zabít další... Buffy...

2x02 Some assembly required

26. června 2008 v 18:25 | Spuffy |  2.série
Na hřbitově je vykopáno tělo mrtvé dívky a Buffy a spol začnou s pátráním. Giles má teorii o zombie, ale stopy je nakonec zavedou ke Chrisovi, který staví dívku snů.

2x01-When she was bad

26. června 2008 v 18:19 | Spuffy |  2.série
Po létu strávené se svým otcem v L. A. se Buffy vrací zpět do Sunnydale. Stoupenci Pána zatím chystají rituál na jeho oživení a Buffy se stále nepodařilo vyrovnat se svou smrtí.

Sarah-wall k záhlaví

26. června 2008 v 14:40 | Spuffy |  wally-sarah
Wall k záhlavku :o)

Layouts

26. června 2008 v 14:28 | Spuffy |  Layouts
1.vzhled se bohužel nedochoval,tak tady je aspoň wall,který byl jako záhlavko:
Sladění:fialková
Trvání: 4.5 - 15.5
2.vzhled:
Sladění: žluto-oranžová
Trvání: 15.5 - 30.5
3.vzhled:
Sladění: růžovo-bílá
Trvání: 30.5 - 8.6
4.vzhled:
Sladění: černo-šedo-bílá
Trvání: 8.6 - 20.6
5.vzhled:
Sladění: tělovo-bílá
Trvnání: 20.6 - 26.6
6.vzhled:
Sladění: modro-bílo-černa
Trvání: 26.6 - 9.7
7.vzhled:
Sladění: zeleno-bílá
Trvání: 9.7 - 24.7
8.vzhled:
Sladění: oranžovo-žlutá
Trvání: 24.7 - 6.8
9.vzhled:
Sladění: modro-bílá
Trvání: 7.8 - 20.8

Bleskovka č. 5

26. června 2008 v 13:48 | Spuffy |  Bleskovky a soutěže
Ahojka...mám tu další bleskovečku,tak přejděme k otázkám :
1) Jak se jmenuje herečka na obrázku?
2) Kdy se narodila?
3) Kde se narodila?
4) Koho hrála v Btvs
5) Máš ji ráda?
6) Líbil se ti pár Anya + Alex?
7) Proč?
8) Co chceš na diplomek?
9) Papa

Nový desing :o)

26. června 2008 v 13:34 | Spuffy |  News
Tááák mě zase popadla chuť změnit desing...a je opět se SMG....Trochu jsem to tu pozměnila..tak doufá,že se vám to líbí stejně jako mě....protože jsem docela spokojená....Desing je laděn do modro-bílo-černa....Tak pište komentíky,jak se vám líbí .... :o)

Sarah-wall

26. června 2008 v 12:40 | Spuffy |  wally-sarah
Poslední dobou si vyrábím záhlavka dopředu a nedělám žádné wally,tak jsem to chtěla napravit... :o)...a vyrobila tohle... nejsem s tím,ale moc spokojená... :o(


Emma-životopis

25. června 2008 v 21:44 | Spuffy |  Emma Coufield
Datum narození: 8. dubna 1973
Místo narození: San Diego, Kalifornie
Výška: 165 cm
Oči: hnědé
Vlasy: hnědé
Emma se začala věnovat divadlu už v mládí, vystupovala v La Jolla Playhouse a ve slavném Old Globe Theatre, kde získala titul "Vynikající v divadelním umění". Objevila se v seriálu "Beverly Hills 90210", kde si zahrála roli Susan Keats. Získala malou roli sestřičky Lorraine v "General Hospital" a objevila se i v seriálech jako "Nash Bridges", "Renegade" a "Saved by the bell: The new class".
Po těchto rolích se chtěla soustředit na vysokou školu a studovat psychologii, ale Buffy vše změnila. Raději má Anyu jako smrtelníka, protože nenávidí démonský make-up. A i když velmi ráda hraje, není si jistá, jestli to chce dělat celý život, neboť herectví je podle ní masochismus. Je fanouškem skupiny U2 a momentálně má známost s muzikantem a zpěvákem Andrewem Woodworthem. Mezi její nejnovější filmy patří "Don´t Peek" a "Bandwagon".

Marc-životopis

25. června 2008 v 20:59 | Spuffy |  Marc Blucas
Datum narození: 11. ledna 1972
Místo narození: Girard, Pensylvánie
Výška: 188 cm
Oči: oříškové
Vlasy: tmavé blond
Studoval na Girard High School a věnoval se basketbalu. Díky svým atletickým schopnostem získal plné stipendium na Wake Forest University v severní Carolíně. Po ukončení vysoké školy hrál jeden rok v Evropě pro Manchester Giants. Potom se vrátil do států a chtěl se věnovat právu. Ale když si zkusil herectví v malé divadelní společnosti, bylo mu jasné, že tohle je to pravé. Svou první větší zkušenost získal ve filmu "Eddie", kde si zahrál po boku Whoopi Goldberg. Další filmy na sebe nenechaly dlouho čekat, k nejvýznamnějším patří film "Pleasantville".
Pak ale v jeho kariéře nastala celkem dlouhá pauza, kterou přerušila až role Rileyho v seriálu "Buffy the vampire slayer". Po roce ze seriálu odešel a Marc se díky němu stal známějším. Objevil se ve filmech "Summer Catch" s Freddie Prinzem Jr. a Melem Gibsonem, "We were soldiers" a "A view from the top", kde si zahrál s Gwyneth Paltrow. Marc miluje jídlo a sní prakticky všechno, kromě syrové cibule. Mezi jeho oblíbené filmy patří "A few good men", "Top Gun" a "Usual Suspects". Jeho oblíbená barva je modrá.

Marc na markíze

25. června 2008 v 17:13 | Spuffy |  Marc Blucas
Marc Blucas si zahraje ve filmu (spolu s Katie Holmes) Láska na hlídání....film je na markíze... 28.6. .... ve 20:00 ....tak se koukněte.. :o)...a tady je malý popisek k filmu:
Před dávnými časy ... chodila po světě dívka jménem Samantha. Měla všechno, co si jen mohla přát a bydlela ve velkémbílém domě .. V Bílém domě ... Katie Holmes v roli Samanthy představuje mladou dívku, jejímž jediným snem je chodit do normální školy a vyhnout se vlivu svých rodičů. V cestě stojí jediná překážka. Její otec (Michael Keaton) je prezidentem Spojených států amerických! Samanthu ale nemůže nic zastavit. Sledována tajnými službami a pod neustálým dohledem médií potkává - a šíleně se zamilovává - do sympatického vysokoškolského studenta ... , který ale žije dvojím životem.