--2.kolo SONC--

Březen 2009

Temné oči

23. března 2009 v 17:08 | Spuffy |  Srdce z kamene
Tak tu mám první kapitolku mé povídky Srdce z kamene ... nevím jestli se vám bude líbit, no uvidíme,jak to budete komentovat... :-)))...K povídce jsem vytvořila tento obrázek ;-)...
vaše Lilluška


New layout + povídka + překvápko

21. března 2009 v 14:10 | Spuffy |  News

Ahojky lidičky...:-)))...
1) tak tu mám konečně new layoutek...tak doufám,že se vám bude líbit... :-)))...Nevěděla jsem s kým ho mám udělat, ani do jakých barev,ale poslední dobou jsem si nějak oblíbila růžovou a fialovou...teda ne, že bych jako nosila takové oblečení nebo tak něco, to neee...brrr... jen se mi to líbí na blogu...:-)))... tak snad vám za růžová nepoleze krkem...:D:D...No takže layout je se SMG, jak jste si jistě všichni všimli a je z promo fotek k filmu Scooby-Doo... :-))
2) Jelikož si pořád čtu někde nějaký povídky a knížky, tak mě vždycky (jako určitě každého, kdo čte) napadne jiný spád děje a jelikož se mi v hlavě honí myšlenky, jak by to mohlo pokračovat,tak jsem se rozdohla, že to hodím na papír...Samozřejmě to není nic moc... Taky je to moje první povídka...zatím tu je jen jedna jednorázovka,ale už dýl mám v pc rozepsanou jednu povídku na kapitolky,ale ještě nevím jestli ji uveřejním.... Jinak povídky budou z Twilight ságy nebo z Buffy nebo se v nich budou jen objevovat upíři a vlkodlaci....možná pokud budu mít náladu se tu objeví i nějaká zamilovaná povídka... :-)))...a jelikož jsem skusila svou povídku poslat na edwardcullen.kx.cz , tak můj podpis bude u povídek jako Lilluška...
Tak to je prozatím vše a doufám, že napíšete komentíky,jak se vám líbí vzhled a když si budete číst povídku,tak budu ráda, když přihodíte nějakou kritiku...;-)...zatím papik.. Dole mají SB takovou pozornost... :-)))

Jed v krvi

21. března 2009 v 13:47 | Spuffy |  jed v krvi

Ahojky lidi, mám tady svou první jednorázovku, tak třeba se vám zalíbí.Povídka je psána z pohledu Edwarda a odehrává se od té doby,kdy James kousnul Bellu v baletním studiu. ALE. pokračování probíhá úplně jinak. Tak přeji příjemné čtení. :-)

Lilluška (u povídek se budu podepisovat jako Lilluška)


Scooby-Doo 2

21. března 2009 v 13:16 | Spuffy |  Scooby Doo 2
Scooby Doo 2 - Nespoutané příšery

Žánr: komedie / rodinný / fantasie
Rok výroby: 2004
Režie: Raja Gosnell

Nemilosrdný psí bojovník proti zločinu Scooby-Doo se společně s přáteli Shaggym, Fredem, Daphne a Velmou tentokrát musí postavit největší výzvě své kariéry. Do města Coolsvillu vnesl chaos maskovaný padouch, který disponuje strojem na výrobu strašidel. A tak se naši lovci v revíru nadpřirozena musí postavit všem monstrům, která už kdysi přemohli. Tentokrát ale všem najednou a navíc jsou vystaveni tlaku ze strany šťouravé reportérky Heather(Alicia Silverstone) a také vyděšených obyvatel města. Tlak je tak velký, že hrozí roztrhat naši skupinu přátel na kusy a Shaggy se Scoobym uvažují, že navždy společnost Záhady s.r.o. opustí …

Scooby-Doo

21. března 2009 v 13:13 | Spuffy |  Scooby Doo
Scooby Doo

Žánr: komedie
Rok výroby: 2002
Režie: Raja Gosnell

Scooby-Doo, nemilosrdný psí bojovník proti zločinu, a jeho přátelé Fred, Daphne, Shaggy a Velma se vydávají na Strašidelný ostrov, aby společně vypátrali původce nadpřirozených úkazů, které děsí tamní prázdninové letovisko. Za tím účelem si je totiž najal majitel ostrova Emile Mondavarious (Rowan Atkinson). A přestože každý fanda jejich kresleného seriálu ví, že za každým "nadpřirozenem" se vždy skrývá nějaký ten mizera, tentokrát není dlouhojasné, jaké síly se za záhadnými úkazy na Strašidelném ostrově skrývají. Jasné je jen to, že pokřik Scooby-Doo opět odstartuje skvělou zábavu …

I know what you did last summer-o filmu

21. března 2009 v 13:03 | Spuffy |  I know what you did last summer
I know what you did last summer

Žánr: horor
Rok výroby: 1997
Režie: Jim Gillespie

Je čtvrtého července a v malém přímořském městečku v Severní Karolíně se studenti loučí s bezstarostným mládím. Krásná Helen dnes večer získala titul královny krásy maturitního ročníku a to je důvod k pořádné oslavě s nejbližšími přáteli na opuštěné mořské pláži. Když se pak Helen, Julie, Barry a Ray vracejí vypůjčeným BMW do městečka, srazí na opuštěné přímořské silnici záhadného chodce v gumovém rybářském plášti. Díky krvavým zraněním nevidído jeho tváře a zdá se, že neopatrný nešťastník je mrtev. Co sním ? Po krátké hádce se přátelé rozhodnou hodit jeho tělo do oceánu. Až na molu ale zjistí, že tajemný muž stále ještě žije. Přesto se ho definitivně zbaví a přísahají, že si své strašlivé tajemství odnesou do hrobu. Po roce. Bývalí přátelé by se nejspíš už nikdy nesešli, kdyby Julie nedostala dopis s hrůzyplným vzkazem "Vím co jsi udělala minulé léto". Přes vzájemné obviňování se vyděšení mladí lidé pouštějí do pátrání po totožnosti své oběti. Domnívají se, že jen tak mohou zjistit, kdo je záhadný mstitel. Je opět řtvrtého července a tajemná postava v gumovém rybářském plášti svírá v ruce velký ocelový hák. Hříchy minulého léta se neodpouštějí. Kdo bude první na řadě ?
David s Jaime čekají 2. dítě :-)))

15. března 2009 v 17:51 | Spuffy |  DB-život

David Boreanaz se svou ženou Jaime Bergman očekávají svého 2. potomka. David to oznámil 11.března 2009 v TV Show Live With Regis & Kelly. Moc jim to přeju a už se těším jestli bude mít jejich první chlapeček Jayden sestřičku nebo bratříčka :-)))

Angel na Prima Cool

15. března 2009 v 17:27 | Spuffy |  Angel-O seriálu

Na stránce parabola.cz se objevilo,že první dabovaný díl ze seriálu Angel se objeví na Prima Cool 1.dubna letošního roku v 18:10. Takže už se dopředu můžeme těšit :-) ... já se těším hodně, i když jsem ho už celý viděla v originále. A navíc , vyhovuje mi to i časově :-)))